SZABÓ NYELVI DÍJ 2020

2020. szeptember 1-én 10:00-tól került sor a SZABÓ Nyelvi Díj 2020 átadójára ünnepélyes keretek között a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumban. A koronavírus járványhelyzetre való tekintettel a díjátadó csak szűk körben, nem az évnyitó keretein belül történt.
SZABÓ Nyelvi díj 2020
Szabó Szilvia a nyelvi díj alapítója ünnepi beszédében kiemelte a nyelvtanulás fontosságát, melyhez olyan elkötelezett nyelvtanárokra van szükség, akik a napi oktatási rutinon túl időt nem sajnálva kerestek és keresnek új, megmozgató, érdekes nyelvoktatási módszereket annak érdekében, hogy tanítványaikat motiválják és segítsék. A díj elismerés azoknak a tanulóknak, akik élnek a nyelvtudás adományával, és ezt szorgalommal megtoldva emelték azt nagyon magas szintre.

Szabó Szilvia köszönetét fejezte ki a díj támogatóinak, akik értékes ajándékokkal kedveskedtek a sikeres pályázóknak és szeretettel gratulált a díjazottaknak:

A díj támogatói:

• Dunapack Kft. Nyíregyháza
  • Pécsi Tudományegyetem Idegen Nyelvi Központ
  • Libro-Trade Kft. Budapest
  • Steel-Building Kft.
  • Trivium Packaging Hungary Kft.
  • Unilever Magyarország Kft. Nyírbátor
  • Unilever Magyarország Kft. Veszprém
  • Közreműködő támogató: Center-Print Nyomda Kft.

Díjazottak:

• Nyelvtanár kategóriában:
  • Arany László
  • Kiss Judit
  • Lakatosh Karolina

Diák kategóriában:

• Gombos Éva Eszter
  • Alala Saly
  • Szikszay Ákos

Különdíj:

• Szecsődi István

A díjazottaknak, támogatóknak további sok sikert, jó egészséget kívánunk!