Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

SZABÓ NYELVI DÍJ - DÍJÁTADÓ ÜNNEPSÉG

2018. 06. 24. 10:00:00
SZABÓ NYELVI DÍJ - DÍJÁTADÓ ÜNNEPSÉG 2018. június 24-én került sor a SZABÓ Nyelvi Díj ünnepélyes átadására a Szent Imre Katolikus Gimnáziumban és Általános Iskolában. A kuratórium döntése alapján 6 díjazott részesülhetett az értékes nyereményekben. 
A Díj fő támogatója a mátészalkai Szatmár Optikai Kft., egy-egy nagy értékű szemüveg vagy napszemüveg elkészítésével jutalmazta a nyerteseket. A Pécsi Tudományegyetem, ECL vizsgaközpontja 3 órás online társalgási lehetőséget anyanyelvi tanárral vagy ECL Nyelvvizsga ajándékutalványt ajánlott fel, a Libro-Trade Kft. pedig 10.000 Ft értékű könyvvásárlási utalvánnyal kedveskedett a sikeresen pályázóknak. 

A nyertesek közül hárman jelentek meg, Rubóczkiné Kiss Hajnalka, Mohamed Anna Awad és Sopronyi Boglárka, akik Szabó Szilviától, a SZABÓ Nyelvi Díj alapítójától vehették át a nyereményeiket. Ezúton is gratulálunk nekik és a 3 erdélyi díjazottnak is, akik a távolság miatt nem tudtak megjelenni, de az ajándékokat már eljuttattuk nekik.