Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

E-számlázás

Tisztelt Vásárlóink!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020. február 1-től a SZABÓ Nyelviskola és Fordítóiroda Kft. elektronikus számlázásra tér át a könyvrendelések esetében is.
A számlát a rendelés során megadott e-mail címre küldi a számlázó program, így kérjük, hogy szíveskedjenek ellenőrizni az adatok helyességét a rendelés elküldése előtt.
Szükség esetén papír alapú számlát tudunk nyomtatni, de ezt Önnek írásban kell jeleznie felénk a megrendelés során. Amennyiben nem érkezik a „Megjegyzés” rovatban igény a nyomtatott számlára, akkor elektronikusan küldjük el a kiadványok és a szállítás díját tartalmazó számlát a megadott e-mail címre.
A számlát akkor készítjük el, amikor a számlánkra beérkezett a kiadványok és a szállítás díja átutalás, illetve bankkártyás fizetés formájában. A megrendelt terméket az Ön által megadott postacímre küldjük el a díj kiegyenlítésétől (átutalás, bankkártyás fizetés) számított 72 órán belül. A kézbesítés a Magyar Posta kézbesítési feltételei és időtartama szerint történik.